Западно-казахстанская область, Чингирлауский район  Тел.: 8 707 000 0000

WorldSkills

«WorldSkills ORAL 2019» Жыл сайын облысішілік колледждер арасында өңірлік чемпионаттар өткізіліп келеді. Батыс Қазақстан облысы білім басқармасының ұйымдастыруымен ағымдағы жылдың Қазан айының 12-сі Шыңғырлау колледжінің базасында «WorldSkills Kazakhstan – ORAL-2020» өңірлік чемпионатының «Кірпішті қалау» құзыретілігі бойынша техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының қатысушылары өз біліктіліктері бойынша бақтарын сынады. Олардың жұмыстарын арнайы эксперт мамандар саралап бағалады. «WorldSkills Kazakstan – ORAL-2020» өңірлік чемпионатына белсене қатысып, «Кірпішті қалау» құзыреттілігі бойынша жүлделі І орынды колледжіміздің студенті Кәрім Алдаберген жеңіп алды, жетекшісі өндіріс оқыту шебері Ержанов М.Н. «Графикалық дизайн» құзыреттілігі бойынша колледжіміздің ІІІ курс студенті Бикитеев Амир І орынды иеленді, жетекшісі өндірістік оқыту шебері Кушелеков А.Е. «Құрғақ құрылыс пен сылақ жұмыстары» құзыреттілігі бойынша ІІ орынды колледжіміздің ІІІ курс студенті Кабаев Сержан қанжығасына байлады, жетекшісі өндірістік оқыту шебері Аскаров О.К. «Веб-дизайн» құзыреттілігі бойынша Сабдюшев Ильшат ІІІ орынды иеленді, өндірістік оқыту шебері Тугарисов Х.Қ. «Ауылшаруашылық машина және тракторды жөндеу слесарі» құзыреттілігі бойынша колледжіміздің ІІІ курс студенті Лукманов Еламан бақ сынап, жүлделі ІІІ орынға ие болды, жетекшісі өндірістік оқыту шебері Акбалеев О.Ж. «Кірпішті қалау» құзыреттілік бойынша колледжіміздің студенті Чеснаков Вадим ІІІ орынды жеңіп алды, жетекшісі Ержанов М.Н. «Дәнекерлеу технологиялары» және «Электр монтаждау» құзыреттіліктері бойынша колледжіміздің студенттері Ермуханов Али және Әмірғалиев Мирас IV орынға ие болып, медальонмен марапатталды, жетекшілері Курмангужиев М.Д. және Нургазиев Н.О. Қосымша5.10

Шыңғырлау колледжінің WorldSkils чемпионатынан көріністері

 

Шыңғырлау колледжінің WorldSkils чемпионатының ЖЕТІСТІКТЕРІ:

«WORLDSKILLS Kazakhstan» өңірлік чемпионаты бойынша Шыңғырлау колледжі бойынша қатысушылардың жетістіктері

Жылдар

Құзыреттілік

Нәтиже

Қатысушылар

2015-2016

Дәнекерлеу ісі

3

Есетбаев Айбек

2016-2017

Дәнекерлеу ісі

3

Мунажатов Айбек

Сылақшы

2

Кенесов Бауыржан

Тас қалау

1

Урынбай Айдар

2017-2018

Дәнекерлеу ісі

3

Аленов Санжар

Сылақшы

2

Ахметжанов Қайырбек

Тас қалау

1

Урынбай Айдар

2018-2019

Тас қалау

1

Нұрланов Мирас

2

Кәрім Алдаберген

Тракторшы слесоршы

3

Казиев Нұрсұлтан

Дәнекерлеу ісі

Үздік маман

Сағынғали Нұржігіт

2019-2020

Тас қалау

1

Кәрім Алдаберген

3

Чеснаков Вадим

Дәнекерлеу ісі

Үздік маман

Ермуханов Али

Сылақшы

2

Кабаев Сергей

Тракторшы слесоршы

3

Лукманов Еламан

Веб дизайн

3

Сабдюшев Ильшат

Графический дизайн

1

Бикетеев Амир

Электромонтаждау

Үздік маман

Әмірғалиев Мирас

FaLang translation system by Faboba